خرید از فروشگاه اینترنتی اصیل کالا به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات به شرح زیر می باشد:

مشتری باید از کلیه اطلاعات واقعی خود در فرم سفارش استفاده کند علی الخصوص شماره موبایل و آدرس پستی در غیر این صورت فروشگاه اینترنتی اصیل کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال نرسیدن مرسوله قبول دار نمی شود.

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا می تواند بدون اطلاع قبلی مرسوله های با تعداد بالا ( اجناس خارجی بیش از ۴ قلم از یک نمونه ) در چندین مرسوله ارسال نماید، بدون دریافت هزینه اضافی پستی از مشتری.

مرسوله های با تعداد بالا ( اجناس خارجی بیش از ۴ قلم از یک نمونه ) فقط از طریق پست سفارشی ارسال می شود حتی اگر پست پیشتاز انتخاب شده باشد.

به دلیل اینکه انبار فروشگاه اینترنتی با انبار فروشگاه فیزیکی به هم متصل هست گاهی پیش می آید که در یک زمان از دو فروشگاه خرید شده باشد آن وقت اگر شخصی در فروشگاه اینترنتی خرید کرده باشد و در فروشگاه موجود نباشد، فروشگاه اینترنتی اصیل کالا می تواند و باید مبلغ محصول کسری را به علاوه هزینه کرایه را در اسرع وقت به حساب مشتری واریز نماید. قابل ذکر است مبلغ فقط به شماره حسابی که به نام شخص سفارش دهنده باشد واریز می گردد. اگر شخص سفارش دهنده شماره حسابی نداشته باشد باید از طریق پیامک به شماره موبایل سفارش دهنده تایید شود که به حساب دیگری واریز گردد.

کلیه مرسوله ها توسط پست سفارشی و پیشتاز ( به انتخاب مشتری ) ارسال می شود مگر در مواردی که فروشگاه اینترنتی اصیل کالا تشخیص دهد که محصولی باید با پست تی پاکس یا تی.پی.ایکس ارسال شود و فروشگاه اینترنتی اصیل کالا می تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به ارسال با پست دیگری اقدام نماید.

هزینه پستی که گرفته می شود شامل هزینه اداره پست + بسته بندی و پیک می باشد.

کلیه محصولاتی که احتمال شکستن، فرورفتگی، ترکیدن و روندگی داشته باشد در بسته بندی مانند زیپربگ گذاشته می شود تا اگر ریخته شد در زیپربگ ریخته شود و قابل استفاده باشد و از آنجاییکه تحویل گیرنده پست محصولات معیوب و شکسته یا پوکیده را تحویل نمی گیرد پس محصولات در فروشگاه اینترنتی اصیل کالا صحیح و سالم تحویل اداره پست می شود در نتیجه شکستگی، فرورفتگی، ترکیدگی، روندگی و پوکیدگی به عهده اداره پست می باشد و اداره پست موظف است طبق قانون نسبت به آسیب وارد شده غرامت پرداخت کند و فروشگاه اینترنتی اصیل کالا هیچگونه مسئولیتی ندارد.

با کمال احترام مرجوعی پذیرفته می شود و هزینه مرجوعی به عهده فروشگاه اینترنتی اصیل کالا می باشد اگر: ۱- تاریخ جنس کمتر از ۳ ماه باشد و قبلا فروشگاه اینترنتی اصیل کالا به مشتری اطلاع نداده باشد ۲- محصول موردنظر به غیر از آنچه باشد که در سایت عکس و توضیحات آن آمده است

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مهمان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی اصیل کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مدیریت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی اصیل کالا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.