ویرایش و انصراف از سفارش:

سفارش های ثبت شده فقط در همان روز قابل ویرایش یا انصراف می باشد. البته در صورتی که در ساعات پشتیبانی درخواست ارسال شود و پشتیبان پاسخگو باشد.

جهت درخواست ویرایش یا انصراف از سفارش می توانید به شماره واتساپ ۰۹۱۷۹۱۸۹۴۰۹ پبام بفرستید یا با شماره ۰۷۶۹۱۰۱۰۷۰۵ داخلی ۴ تماس بگیرید.

عودت سفارش:

بر اساس قوانین تجارت الکترونیک تمامی سفارش های ارسال شده در صورت خرابی یا مغایرت با عکس و مشخصات اعلام شده در فروشگاه اینترنتی تا ۷ روز کاری پس از تحویل به مشتری قابل برگشت و تعویض می باشد.

هزینه تعویض و برگشت محصولات پس از تحویل بر عهده فروشگاه اینترنتی اصیل کالا خواهد بود.

به منظور تعویض یا عودت سفارش می توانید به شماره واتساپ ۰۹۱۷۹۱۸۹۴۰۹ پبام بفرستید یا با شماره ۰۷۶۹۱۰۱۰۷۰۵ داخلی ۴ تماس بگیرید.

موارد زیر شامل قانون عودت سفارش خواهد بود:

فروشگاه اینترنتی اصیل کالا تضمین می کند که محصولات را در بسته بندی مناسب و سالم ارسال و به مشتری تحویل دهد. درصورتی که کالایی درحین ارسال دچار شکستگی، ترکیدگی و روندگی شود، بدون نیاز به عودت کالا وجه آن طی ۲ روز کاری به حساب اعلام شده از سوی مشتری بازگردانده میشود یا در صورت تمایل مشتری با محصول سالم جایگزین می شود. در صورت فرورفتگی یا غر شدن محصول در صورتی که قابل استفاده باشد و سلامتی محصول در خطر نباشد طبق توافق مبلغی به عنوان خسارت به مشتری پرداخت می شود یا می تواند مرجوع کند تا تعویض شود.

محصولی که تاریخ مصرف آن طبق تاریخی که در سایت درج شده است نباشد البته در صورتی که قبل از ارسال با مشتری هماهنگ نشده باشد.

در صورتی که محصول با مشخصات اعلام شده در سایت مغایرت داشته باشد. در نظر داشته باشید که تغییرات جزیی در بسته بندی، رنگ و شکل ظاهری که به اصالت کالا مشکلی نمیرساند، شامل این مورد نخواهد بود.

در صورت وجود هرگونه مغایرت بسته ارسالی با فاکتور سفارش، مشتریان حداکثر ۱ روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارند تا مغایرت را از طریق تلفن اعلام بفرمایند.

بازگشت کالا پس از تحویل، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه خود باشد.